Marin Trošelj (Stemi, CEO) sa izvrsnom prezentacijom otvorio je treće izdanje Innovation Day-a sa presjekom sezone 22/23 projekta STEMwave – Škola budućnosti. Kao i uvijek kreativan, dotaknuo se više tema, a kako je to izgledalo tijekom protekle školske godine kao i što nas očekuje u idućoj možete pogledati na našem službenom YT kanalu:

Nažalost, zbog problema sa zvukom prezentaciju smo morali malo skratiti, ali se nadamo da vam je Marin svejedno uspio prenijeti barem dio svoje pozitive i emocija.


Hvala svim partnerima, entuzijastima, obitelji i prijateljima koji podržavaju naše (pomalo ludo) putovanje s ciljem da promijenimo obrazovanje diljem svijeta.

STEMwave – dovoljna je samo jedna kapljica da stvorimo pokret. Stoga, usudite se sanjati, usudite se započeti promjenu.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x