Na trećem izdanju Innovation Day-a održanog 17.6.2023. na Infobip-ovom kampusu ‘Alpha Centaurić u Zagrebu, imali smo prilike slušati i 3 sjajna GOAT (Greatest Of All Tech) predavanja stručnjaka iz tehnološke industrije.

Nika Dvoravić iz Daedalic Entertainment-a govorila je o tome što je potrebno za postati dizajner videoigara, a kao uvid u to koliko je tema industrije videoigara zanimljiva za učenike, samo ćemo reći da je bilo izazovno ostati u vremenskom rasporeda programa s obzirom na toliko zanimljivih pitanja tijekom Q&A dijela.

Pogledajte cijelo predavanje ovdje:

Hvala svim partnerima, entuzijastima, obitelji i prijateljima koji podržavaju naše (pomalo ludo) putovanje s ciljem da promijenimo obrazovanje diljem svijeta.

STEMwave – dovoljna je samo jedna kapljica da stvorimo pokret. Stoga, usudite se sanjati, usudite se započeti promjenu.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x