Na trećem izdanju Innovation Day-a održanog 17.6.2023. na Infobip-ovom kampusu ‘Alpha Centaurić u Zagrebu, imali smo prilike slušati i 3 sjajna GOAT (Greatest Of All Tech) predavanja stručnjaka iz tehnološke industrije.

Mirjana Videnović Mišić održala je prezentaciju o “Budućnosti čovječanstva kroz oči Infineon-a”, jedne od vodećih svjetskih tvrtki u području poluvodiča. Oduševljenje u očima učenika i čak i malo provokativna pitanja na kraju prezentacije poput “Kako možete garantirati sigurnost određenih uređaja?” ili “Što se događa ako nestane struje?” bili su sjajan poticaj da Mirjana poentira sa izvanrednim primjerima iz prakse. 

Pogledajte cijelo predavanje ovdje:

Hvala svim partnerima, entuzijastima, obitelji i prijateljima koji podržavaju naše (pomalo ludo) putovanje s ciljem da promijenimo obrazovanje diljem svijeta.

STEMwave – dovoljna je samo jedna kapljica da stvorimo pokret. Stoga, usudite se sanjati, usudite se započeti promjenu.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x